1. Amatör Lig

 

1. Amatör Küme A ve B Gruplarının Haftalık Programı

A Grubu Lig Fikstürü

 

HAFTA TARİH SAAT EVSAHİBİ SKOR MİSAFİR SAHA
1 24.09.2017 Pazar 15:00 ÜVEZPINAR 1 0 FISTIKLI Termal
1 24.09.2017 Pazar 13:30 SAFRANSPOR 2 3 GÖKÇEDERE 1 Amatör Saha
1 24.09.2017 Pazar 17:30 DOĞANSPOR 2 5 ÇAVUŞÇİFTLİĞİ 1 Amatör Saha
1 24.09.2017 Pazar 15:00 SUGÖREN 0 4 GENÇLERBİRLİĞİ Sugören
2 01.10.2017 Pazar 14:00 GÖKÇEDERE  3 1 DOĞANSPOR Termal
2 01.10.2017 Pazar 15:00 FISTIKLI 1  0 SAFRANSPOR Armutlu
2 30.09.2017 C.Tesi 16:00 ÇAVUŞÇİFTLİĞİ SUGÖREN Altınova
2 01.10.2017 Pazar 11:00 GENÇLERBİRLİĞİ  0  2 ÜVEZPINAR 1 Amatör Saha
3 SAFRANSPOR  1 1 ÜVEZPINAR
3 DOĞANSPOR 3 4 FISTIKLI
3 SUGÖREN 0 2 GÖKÇEDERE
3 ÇAVUŞÇİFTLİĞİ  4 1 GENÇLERBİRLİĞİ
4 GÖKÇEDERE ÇAVUŞÇİFTLİĞİ
4 FISTIKLI SUGÖREN
4 ÜVEZPINAR DOĞANSPOR
4 GENÇLERBİRLİĞİ SAFRANSPOR
5 DOĞANSPOR SAFRANSPOR
5 SUGÖREN ÜVEZPINAR
5 ÇAVUŞÇİFTLİĞİ FISTIKLI
5 GENÇLERBİRLİĞİ GÖKÇEDERE
6 FISTIKLI GÖKÇEDERE
6 ÜVEZPINAR ÇAVUŞÇİFTLİĞİ
6 SAFRANSPOR SUGÖREN
6 DOĞANSPOR GENÇLERBİRLİĞİ
7 GÖKÇEDERE ÜVEZPINAR
7 SUGÖREN DOĞANSPOR
7 ÇAVUŞÇİFTLİĞİ SAFRANSPOR
7 GENÇLERBİRLİĞİ FISTIKLI
8 FISTIKLI ÜVEZPINAR
8 GÖKÇEDERE SAFRANSPOR
8 ÇAVUŞÇİFTLİĞİ DOĞANSPOR
8 GENÇLERBİRLİĞİ SUGÖREN
9 DOĞANSPOR GÖKÇEDERE
9 SAFRANSPOR FISTIKLI
9 SUGÖREN ÇAVUŞÇİFTLİĞİ
9 ÜVEZPINAR GENÇLERBİRLİĞİ
10 ÜVEZPINAR SAFRANSPOR
10 FISTIKLI DOĞANSPOR
10 GÖKÇEDERE SUGÖREN
10 GENÇLERBİRLİĞİ ÇAVUŞÇİFTLİĞİ
11 ÇAVUŞÇİFTLİĞİ GÖKÇEDERE
11 SUGÖREN FISTIKLI
11 DOĞANSPOR ÜVEZPINAR
11 SAFRANSPOR GENÇLERBİRLİĞİ
12 SAFRANSPOR DOĞANSPOR
12 ÜVEZPINAR SUGÖREN
12 FISTIKLI ÇAVUŞÇİFTLİĞİ
12 GÖKÇEDERE GENÇLERBİRLİĞİ
13 GÖKÇEDERE FISTIKLI
13 ÇAVUŞÇİFTLİĞİ ÜVEZPINAR
13 SUGÖREN SAFRANSPOR
13 GENÇLERBİRLİĞİ DOĞANSPOR
14 ÜVEZPINAR GÖKÇEDERE
14 DOĞANSPOR SUGÖREN
14 SAFRANSPOR ÇAVUŞÇİFTLİĞİ
14 FISTIKLI GENÇLERBİRLİĞİ

 

B Grubu Lig Fikstürü

 

HAFTA TARİH SAAT EVSAHİBİ SKOR MİSAFİR SAHA
1 24.09.2017 Pazar 15:00 ÇALICA GENÇLİK 2 1 YEŞİLOVASPOR Teşvikiye
1 24.09.2017 Pazar 15:00 ESENKÖY KURTKÖYSPOR Esenköy
1 24.09.2017 Pazar 11:30 KORU BELEDİYE 0 2 ELMALIKSPOR 1 Amatör Saha
1 24.09.2017 Pazar 15:30 DEMİRSPOR 0 4 TAŞKÖPRÜSPOR 1 Amatör Saha
2 01.10.2017 Pazar 15:00 KURTKÖYSPOR KORU BELEDİYE Kadıköy
2 01.10.2017 Pazar 15:00 YEŞİLOVASPOR ESENKÖY 1 Amatör Saha
2 01.10.2017 Pazar 13:00 ELMALIKSPOR DEMİRSPOR 1 Amatör Saha
2 30.09.2017 C.Tesi 15:00 TAŞKÖPRÜSPOR ÇALICA GENÇLİK Taşköprü
3 ESENKÖY ÇALICA GENÇLİK
3 KORU BELEDİYE YEŞİLOVASPOR
3 DEMİRSPOR KURTKÖYSPOR
3 ELMALIKSPOR TAŞKÖPRÜSPOR
4 KURTKÖYSPOR ELMALIKSPOR
4 YEŞİLOVASPOR DEMİRSPOR
4 ÇALICA GENÇLİK KORU BELEDİYE
4 TAŞKÖPRÜSPOR ESENKÖY
5 KORU BELEDİYE ESENKÖY
5 DEMİRSPOR ÇALICA GENÇLİK
5 ELMALIKSPOR YEŞİLOVASPOR
5 TAŞKÖPRÜSPOR KURTKÖYSPOR
6 YEŞİLOVASPOR KURTKÖYSPOR
6 ÇALICA GENÇLİK ELMALIKSPOR
6 ESENKÖY DEMİRSPOR
6 KORU BELEDİYE TAŞKÖPRÜSPOR
7 KURTKÖYSPOR ÇALICA GENÇLİK
7 DEMİRSPOR KORU BELEDİYE
7 ELMALIKSPOR ESENKÖY
7 TAŞKÖPRÜSPOR YEŞİLOVASPOR
8 YEŞİLOVASPOR ÇALICA GENÇLİK
8 KURTKÖYSPOR ESENKÖY
8 ELMALIKSPOR KORU BELEDİYE
8 TAŞKÖPRÜSPOR DEMİRSPOR
9 KORU BELEDİYE KURTKÖYSPOR
9 ESENKÖY YEŞİLOVASPOR
9 DEMİRSPOR ELMALIKSPOR
9 ÇALICA GENÇLİK TAŞKÖPRÜSPOR
10 ÇALICA GENÇLİK ESENKÖY
10 YEŞİLOVASPOR KORU BELEDİYE
10 KURTKÖYSPOR DEMİRSPOR
10 TAŞKÖPRÜSPOR ELMALIKSPOR
11 ELMALIKSPOR KURTKÖYSPOR
11 DEMİRSPOR YEŞİLOVASPOR
11 KORU BELEDİYE ÇALICA GENÇLİK
11 ESENKÖY TAŞKÖPRÜSPOR
12 ESENKÖY KORU BELEDİYE
12 ÇALICA GENÇLİK DEMİRSPOR
12 YEŞİLOVASPOR ELMALIKSPOR
12 KURTKÖYSPOR TAŞKÖPRÜSPOR
13 KURTKÖYSPOR YEŞİLOVASPOR
13 ELMALIKSPOR ÇALICA GENÇLİK
13 DEMİRSPOR ESENKÖY
13 TAŞKÖPRÜSPOR KORU BELEDİYE
14 ÇALICA GENÇLİK KURTKÖYSPOR
14 KORU BELEDİYE DEMİRSPOR
14 ESENKÖY ELMALIKSPOR
14 YEŞİLOVASPOR TAŞKÖPRÜSPOR

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

Künye

İmtiyaz Sahibi
Recep TURAN

Editör
Recep TURAN (recept@yalovaguncel.com) ,

Adresimiz
Yalova/Merkez

Ajans Telefonu
0531 302 25 12

Ajans Fax
0531 302 25 12

Ajans Mail
info@yalovaguncel.com